The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Types
fi: Tyypit

en: Help
fi: Ohje

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Search Results
fi: Haun tulokset

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Languages
fi: Kielet

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: CSS Classes
fi: CSS-luokat

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Containing any of the words
fi: Sisältää minkä tahansa sanoista

en: Containing the phrase
fi: Sisältää lauseen

en: Containing none of the words
fi: Ei sisällä sanoja

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: My Account
fi: Käyttäjätilini

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Secondary navigation
fi: Toissijainen navigaatio
