The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Login
hr: Prijava

en: Types
hr: Vrste

en: Help
hr: Pomoć

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Logout
hr: Odjava

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Languages
hr: Jezici

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
