The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
