The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
