The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Types
lv: Veidi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Logout
lv: Iziet

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Languages
lv: Valodas

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
