The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Login
oc: Identificant

en: logo
oc: lògo

en: Types
oc: Tipes

en: Help
oc: Ajuda

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Logout
oc: Sortir

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Languages
oc: Lengas

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Containing any of the words
oc: Que conten al mens un dels mots

en: Containing the phrase
oc: Que conten la frasa

en: Containing none of the words
oc: Que conten pas cap dels mots

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: My Account
oc: Mon compte

en: Comments:
oc: Comentaris :

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
