The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: Types
os: Типтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
