The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Types
sk: Typy

en: Help
sk: Pomoc

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Languages
sk: Jazyky

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: CSS Classes
sk: CSS triedy

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
