The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Types
sq: Llojet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë
