The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Home page
sv: Hemsida

en: Login
sv: Logga in

en: Types
sv: Typer

en: Help
sv: Hjälp

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Logout
sv: Logga ut

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Languages
sv: Språk

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: CSS Classes
sv: Stilmallsklasser (CSS)

en: Page width
sv: Sidbredd

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Containing any of the words
sv: Innehåller något av orden

en: Containing the phrase
sv: Innehåller frasen

en: Containing none of the words
sv: Innehåller inget av orden

en: Display text snippet
sv: Visa textremsa

en: Display content type
sv: Visa innehållstyp

en: Display author name
sv: Visa författarens namn

en: Display posted date
sv: Visa inlagt datum

en: Display comment count
sv: Visa antal kommentarer

en: Display attachment count
sv: Visa antal bifogningar

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: My Account
sv: Mitt konto

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Sidebar first width
sv: Bredd på första sidospalt
