The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Home page
th: เว็บไซต์

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Advanced search
th: ค้นหาแบบละเอียด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Containing any of the words
th: มีคำใดคำหนึ่งต่อไปนี้

en: Containing the phrase
th: มีวลี

en: Containing none of the words
th: ไม่มีคำเหล่านี้

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
