The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Home page
ug: باش بەت

en: Login
ug: كىرىش

en: Types
ug: تىپلار

en: Header
ug: بەت بېشى

en: User login
ug: كىرىش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Languages
ug: تىل

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: My Account
ug: ھېساباتىم
