The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Development
az: Develop

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Types
az: Tiplər

en: Help
az: Dəstək

en: Keywords
az: Açar söz

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: User login
az: Loqin

en: Languages
az: Dillər

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
