The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Types
bg: Типове

en: Help
bg: Справка

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Languages
bg: Езици

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите
