The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Yes
ca: Sí

en: Home page
ca: Portada

en: Login
ca: Entrada

en: Types
ca: Tipus

en: Help
ca: Ajuda

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Logout
ca: Sortir

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Languages
ca: Llengües

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: CSS Classes
ca: Classes CSS

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Secondary
ca: Secundari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: My Account
ca: El meu compte

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
