The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Types
eo: Tipoj

en: Help
eo: Helpo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj
