The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Home page
et: Avaleht

en: Login
et: Sisselogimine

en: Types
et: Tüübid

en: Help
et: Abi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: User login
et: Sisenemine

en: Logout
et: Logi välja

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Languages
et: Keeled

en: Create new account
et: Registreeru

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Main Content
et: Sisu

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
