The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Home page
eu: Azala

en: Types
eu: Motak

en: Help
eu: Laguntza

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Logout
eu: Irten

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Display content type
eu: Bistaratu eduki mota

en: Display author name
eu: Bistaratu egilearen izena

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
