The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua
