The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Types
gl: Tipos

en: Help
gl: Axuda

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Logout
gl: Saír

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Languages
gl: Idiomas

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Comments:
gl: Comentarios

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Sidebar Position
gl: Posición Barra Lateral
