The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Help
gu: મદદ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
