The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Home page
kn: ನೆಲೆ ಪುಟ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Search Results
kn: ಹುಡುಕು ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Request new password
kn: ಹೊಸ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆ ಕೋರಿಕೆ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: 100%
kn: ೧೦೦%
