The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Help
ml: സഹായം

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
