The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Help
nn: Hjelp

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Languages
nn: Språk

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Containing any of the words
nn: Som inneheld kva som helst av dei følgjande orda

en: Containing the phrase
nn: Som inneheld frasen

en: Containing none of the words
nn: Som inneheld ingen av orda

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
