The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Help
se: Veahkki

en: Logout
se: Logge eret

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni

en: Languages
se: Gielat
