The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Home page
sl: Domača stran

en: Login
sl: Prijava

en: Types
sl: Tipi

en: Help
sl: Pomoč

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: User login
sl: Prijava

en: Logout
sl: Odjava

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Languages
sl: Jeziki

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed
