The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Login
sr: Пријављивање

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Languages
sr: Језици

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Unpublished
sr: Необјабљено
