The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Home page
vi: Trang nhà

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Types
vi: Các kiểu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Advanced search
vi: Tìm kiếm nâng cao

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Search Results
vi: Kết quả tìm

en: Logout
vi: Thoát

en: Request new password
vi: Yêu cầu mật khẩu mới

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Permalink
vi: Liên kết cố định

en: Containing any of the words
vi: Có chứa bất kỳ từ nào

en: Containing the phrase
vi: Có chứa cụm từ

en: Containing none of the words
vi: Không chứa bất cứ từ nào

en: Secondary
vi: Phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: My Account
vi: Tài khoản của tôi

en: Menu Bar
vi: Thanh trình đơn

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
