The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Home page
af: Tuisblad

en: Login
af: Gebruiker

en: Types
af: Tipes

en: Help
af: Hulp

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: User login
af: Aanmelding

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Languages
af: Tale

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: My Account
af: My Rekening
