The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
