The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Containing any of the words
dz: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཅིག་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing the phrase
dz: ཚིག་ཚན་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing none of the words
dz: མིང་ཚིག་ཚུ་ནང་ན་མེད་མི།
