The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Home page
is: Heimasíða

en: Types
is: Sløg

en: Help
is: Hjálp

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Advanced search
is: Framkomin leiting

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: Languages
is: Mál

en: Create new account
is: Stovna nýggja kontu

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Permalink
is: Permaleinki

en: Containing any of the words
is: Inniheldur eitt av orðunum

en: Containing the phrase
is: Inniheldur setningin

en: Containing none of the words
is: Inniheldur einki av orðunum
