The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Home page
he: דף הבית

en: Login
he: כניסה

en: Types
he: סוגים

en: Help
he: עזרה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: User login
he: כניסה

en: Logout
he: יציאה

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Languages
he: שפות

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Secondary
he: משני

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
