The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Home page
hu: Címlap

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: logo
hu: logó

en: Types
hu: Típusok

en: Help
hu: Súgó

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Display text snippet
hu: Szövegrész megjelenítése

en: Display content type
hu: Tartalomtípus megjelenítése

en: Display author name
hu: Szerző nevének megjelenítése

en: Display posted date
hu: Beküldés dátumának megjelenítése

en: Display comment count
hu: Hozzászólások számának megjelenítése

en: Display attachment count
hu: Csatolmányok számának megjelenítése

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: My Account
hu: Saját adatok

en: Comments:
hu: Hozzászólások:

en: Menu Bar
hu: Menüsor

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Sidebar first width
hu: Első oldalsáv szélesség

en: Tertiary
hu: Harmadlagos

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Articles:
hu: Cikkek:

en: Blocks:
hu: Blokkok:

en: Menus:
hu: Menük:
