The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Home page
kk: Басты бет

en: Types
kk: Типтар

en: Help
kk: Көмек

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Languages
kk: Тілдер

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
