The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Logout
km: ចេញ

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Languages
km: ភាសា

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Containing any of the words
km: ដែល​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Containing the phrase
km: ដែល​មាន​ឃ្លា

en: Containing none of the words
km: ដែល​មិន​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
