The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Home page
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
