The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: logo
mn: Лого

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Help
mn: Тусламж

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
