The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Types
ne: प्रकार

en: Help
ne: सहयोग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
