The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Request new password
pa: ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
