The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Types
ps: ډولونه

en: Help
ps: مرسته

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: User login
ps: غړي کارن نوم
