The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Home page
ro: Acasă

en: Types
ro: Tipuri

en: Help
ro: Ajutor

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Advanced search
ro: Căutare avansată

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Languages
ro: Limbi

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Containing any of the words
ro: Care conține oricare din cuvintele

en: Containing the phrase
ro: Conținând fraza

en: Containing none of the words
ro: Care nu conține nici unul din cuvintele

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat
