The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Types
be: Тыпы

en: Help
be: Дапамога

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Logout
be: Выйсці

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Languages
be: Мовы

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
