The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Login
el: Είσοδος

en: Types
el: Τύποι

en: Help
el: Βοήθεια

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: User login
el: Είσοδος

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: CSS Classes
el: CSS Κλάσεις

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Containing any of the words
el: Να περιέχει οποιαδήποτε από τις λέξεις

en: Containing the phrase
el: Να περιέχει τη φράση

en: Containing none of the words
el: Να μην περιέχει καμία από τις λέξεις

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
