The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Types
ka: ტიპები

en: Help
ka: დახმარება

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Languages
ka: ენები
