The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Login
lt: Prisijungti

en: Types
lt: Tipai

en: Help
lt: Pagalba

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: User login
lt: Nariams

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Languages
lt: Kalbos

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Create new account
lt: Registracija

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: CSS Classes
lt: CSS klasės

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
