The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Development
mg: Fivoarana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
