The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
