The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Login
pl: Zaloguj

en: Types
pl: Typy

en: Help
pl: Pomoc

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Languages
pl: Języki

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Content Bottom
pl: Na dole treści

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Page width
pl: Szerokość strony

en: Permalink
pl: Adres

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Main Content
pl: Główna treść

en: Display content type
pl: Pokaż rodzaj zawartości

en: Display author name
pl: Wyświetl nazwę autora

en: Display comment count
pl: Pokaż liczbę komentarzy

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: My Account
pl: Moje konto

en: Comments:
pl: Komentarze:

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Secondary navigation
pl: Drugorzędna nawigacja
