The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Home page
ur: آبائی صفحہ

en: Types
ur: اقسام

en: Help
ur: مدد

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Languages
ur: زبانیں
